Posłużymy się tym razem słowami piosenki:
Życzymy sobie i wam, by nas było staćNa święty spokójSzczęścia ile się da, miłości w bródMądrych ludzi wokół
Niech się spełniają marzenia. Również te kyudowe.
Dziękujemy za Waszą obecność na naszej drodze, za wsparcie, przyjaźń, mądrości i doświadczenie, którymi się z nami dzielicie.
I nieustannie zapraszamy do odwiedzin. Lubimy Wasze towarzystwo 🙂
Terminy treningów oczywiście na naszym Kalendarzu.












