Życzymy sobie i Wam

Życzymy sobie i Wam

Posłużymy się tym razem słowami piosenki:

Życzymy sobie i wam, by nas było staćNa święty spokójSzczęścia ile się da, miłości w bródMądrych ludzi wokół

Niech się spełniają marzenia. Również te kyudowe.

Dziękujemy za Waszą obecność na naszej drodze, za wsparcie, przyjaźń, mądrości i doświadczenie, którymi się z nami dzielicie.

I nieustannie zapraszamy do odwiedzin. Lubimy Wasze towarzystwo 🙂
Terminy treningów oczywiście na naszym Kalendarzu.